Oferta edukacyjna

Dębno 20. 03. 2010r
.
NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W DĘBNIE

STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI DĘBNO

 

Szanowni Rodzice !

Drodzy Uczniowie !

Nasze gimnazjum już trzeci rok prowadzi działalność edukacyjną i można stwierdzić, że jest placówką dobrze funkcjonującą, dającą możliwości wszechstronnego i harmonijnego rozwoju naszej młodzieży. Sposób zarządzania i kierowania szkołą w oparciu o zaangażowanie rodziców w proces wychowawczy i edukacyjny oraz bezpośredni kontakt uczniów z Dyrektorem i Radą Pedagogiczną to niezaprzeczalne atuty naszego gimnazjum.

Uczniowie w sposób należyty są przygotowywani do egzaminu gimnazjalnego osiągając dobre i bardzo dobre wyniki z testu. Napawa nas to optymizmem i utwierdza, że warto było walczyć o własną szkołę dla naszych dzieci. Szkołę, której ukończenie daje gwarancję możliwości wyboru najlepszych szkół średnich na Podkarpaciu.

Wyniki egzaminu matematyczno-przyrodniczego- 2009 r: / w punktach /

Gmina Leżajsk / średnia / 25,40
Województwo 26,30
Niepubliczne Gimnazjum w Dębnie 30,70

Egzamin humanistyczny-2009 r

Gmina Leżajsk 30,30
Województwo 32,40
Niepubliczne Gimnazjum w Dębnie 33,00

O wyborze szkoły na każdym etapie edukacyjnym decydują Rodzice. Są to decyzje bardzo ważne, które mogą decydować o przyszłości waszego dziecka i powinny być podejmowane samodzielnie, z uwzględnieniem jego dobra. Rodzice (prawni opiekunowie) w każdym czasie mają prawo do podjęcia decyzji o zapisie dziecka do wybranej przez siebie szkoły.

Co możemy zaoferować waszym dzieciom w naszym Gimnazjum?

  • kontynuację nauki w przyjaznej, kameralnej szkole
  • naukę języków obcych w małych grupach
  • indywidualne przygotowanie do wojewódzkich konkursów przedmiotowych
  • możliwość otrzymania stypendium przez uczniów , którzy uzyskają średnią z ocen powyżej 4.50
  • udział w programach edukacyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno dających możliwość rozwijania pasji i zainteresowań, bezpłatnych wycieczek edukacyjno – przyrodniczych, dodatkowych zajęć z języka angielskiego i niemieckiego
  • zapewniamy bezpłatny dowóz do szkoły

To nie wszystkie nasze propozycje. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszej szkoły i bezpośredniej rozmowy, abyście osobiście zobaczyli jak faktycznie funkcjonuje nasze gimnazjum.

Ważne informacje:

Uczeń do gimnazjum przyjmowany jest na podstawie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, lub ukończenia I czy II klasy gimnazjum. Wcześniejsze deklaracje wyrażające chęć uczenia się w Niepublicznym Gimnazjum w Dębnie przyjmowane są w każdym terminie. W razie dodatkowych pytań prosimy telefonować pod nr. 663 730 913, 17 2433235

 

                    Serdecznie zapraszamy

Dyrektor Szkoły

Bogusław Urban


Prezes Stowarzyszenia

Rozwoju Wsi Dębno

Kazimierz Krawiec