Wyjazd do Rzeszowa-mecz siatkówki? A może kino?

Zdobywanie wiedzy to dla ucznia priorytet! (tak oczywiście powinno być).Dobrze mu jednak zrobi chwilowe oderwanie się od tej „szarej” szkolnej rzeczywistości. Aby zachować tę równowagę i zapewnić sobie odrobinę przyjemności uczniowie naszej szkoły wybrali się do Rzeszowa na mecz siatkówki lub film „Przed świtem”. Zwolennicy zarówno  męskiej rywalizacji jak i romantycznych historii znaleźli coś dla siebie. Takie wyjazdy integrują młodzież, stwarzają okazję do dyskusji , lepszego poznania się.
W trakcie wyjazdu uczniowie mieli zapewnioną opiekę ze strony nauczycieli i rodziców. Wszyscy wrócili zadowoleni i już czekają na następny wyjazd.
Czy do niego dojdzie zależy tylko od uczniów, od ich  stopni i zachowania.
Na nagrodę trzeba zapracować. Zatem….do dzieła!

Zdobywanie wiedzy to dla ucznia priorytet! (tak oczywiście powinno być). Dobrze mu jednak zrobi chwilowe oderwanie się od tej „szarej” szkolnej rzeczywistości. Aby zachować tę równowagę i zapewnić sobie odrobinę przyjemności uczniowie naszej szkoły wybrali się do Rzeszowa na mecz siatkówki lub film „Przed świtem”. Zwolennicy zarówno  męskiej rywalizacji jak i romantycznych historii znaleźli coś dla siebie. Takie wyjazdy integrują młodzież, stwarzają okazję do dyskusji, lepszego poznania się.

W trakcie wyjazdu uczniowie mieli zapewnioną opiekę ze strony nauczycieli i rodziców. Wszyscy wrócili zadowoleni i już czekają na następny wyjazd. Czy do niego dojdzie zależy tylko od uczniów, od ich  stopni i zachowania.  Na nagrodę trzeba zapracować.

Zatem….do dzieła!

galeria