Warsztaty piękna

Zajęcia fitness, makijaże na każdą okazję, maseczki, masaże, maniciure, regulacja brwi i wiele innych atrakcji kosmetycznych – to wszystko czekało na Kobiety, które w kwietniową sobotę wzięły udział w ,,Warsztatach Piękna”. Tego dnia sala gimnastyczna Zespołu Szkół w Dębnie zamieniła się początkowo w salę treningową, a następnie w prawdziwy salon piękności – tak więc po dużym zastrzyku endorfin, które dostarczyły zajęcia ruchowe, każdy mógł skorzystać z zabiegów upiększających i relaksujących.

Wszystko to w ramach projektu „Zdrowe życie, fajne życie, Twoje życie – rusz się człowieku” sfinansowanego ze środków przekazanych w Konkursie Grantowym w ramach Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY, który wspólnie realizują Iwona, Gabriela i Wiktoria -nasze gimnazjalistki.

Dziękujemy wolontariuszkom – na co dzień zajmującym się kosmetologią, fryzjerstwem i rehabilitacją – Kasi Wilk, Oli Gronowicz, Karolinie Słabiak, Justynie Paryniak, Magdalenie Noga i Monice Pawlus -za to, że poświęciły swój czas i pozwoliły nam poczuć się piękne na wiosnę 🙂 oraz Kacprowi Niedźwieckiemu za przygotowanie filmiku z warsztatów- zapraszamy do obejrzenia !

Iwona, Gabriela i Wiktoria – brawo za fantastyczną inicjatywę i pracę włożoną w przygotowanie warsztatów:) !