Dzieci w roli głównej!

dzien_dziecka_2014

Tegoroczny piknik z okazji Dnia Dziecka pod hasłem ”Przyłącz się do nas –razem damy radę” odbył się w ramach realizacji zadania publicznego pn.”Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym”. Współpraca wielu ludzi i instytucji (pod „dowództwem” pana Kazimierza) sprawiła, że boisko sportowe przy Zespole Szkół w Dębnie stało się w niedzielne popołudnie wielkim „placem zabaw”, na którym zgromadziły się całe rodziny. Mimo chłodnych podmuchów wiatru atmosfera była bardzo gorąca.

Na gości w każdym wieku czekały liczne atrakcje. Najmłodsi mogli poszaleć na placu zabaw, trampolinach, do ich dyspozycji były również kule wodne i samochodziki. Tym nieco starszym adrenalinę podnosiła ekipa OFF ROAD TEAM RZESZÓW, organizując przejażdżki na quadach.

W tym samym czasie toczyły się rozgrywki piłkarskie Szkół Podstawowych „Dębnianka Cup  2014”. Organizatorzy przygotowali także liczne konkurencje sportowe, w których mogli wykazać się rodzice i ich pociechy. Pamiętano też o małych artystach, dla których przygotowano konkurs plastyczny.

Oto ,aby nikomu nie zabrakło energii do zabawy zadbali panowie i panie ze Stowarzyszenia, oferując kiełbaski z grilla i gofry- pysznooości!

Podczas pikniku dziewczęta z zespołu „Stars” zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, natomiast ekipa trenująca pod okiem „Wodza” pokazała, co potrafią rolki (i ich właściciele ).

Uczestnicy pikniku mieli również okazję obejrzeć pokaz Aikido w wykonaniu gości z Łańcuta.

Punktem kulminacyjnym pikniku było losowanie nagród wśród uczestników imprezy(którzy wcześniej zakupili losy). Tym razem główna nagroda (rower) trafiła do pana Grzegorza i jego córki Zuzi.

Piknik zakończył się zabawą taneczną na świeżym powietrzu prowadzoną przez Dj Marcina.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób (darując swój czas, nagrody rzeczowe) sprawili, że w niedzielne popołudnie na twarzach dzieci zagościł uśmiech!